Doprava a platba

Doprava a platba

Klademe důraz na to, aby vám tříkolky byly doručeny co nejrychleji a nejkvalitněji.
Rádi vám poradíme ohledně péče a jízdy na tříkolce.

Ke každé tříkolce přistupujeme individuálně. Věnujeme se kusové a malosériové výrobě tříkolek. U jednodušších zakázek jsme schopni odeslat tříkolku do několika dnů, ale u složitějších zakázek, kde se staví nové atypické díly, to trvá přibližně čtyři týdny.

Všechny naše tříkolky pro seniory zasíláme expresní kurýrní službou Slovenské pošty/České pošty. Zde vám tříkolku doručí až domů.

Tříkolky a jízdní kola nejprve zabalíme do bublinkové fólie a vyčnívající okraje vyložíme kartonem. Poté je zabalíme do strečové fólie. Řídítka jsou samozřejmě srolována a složena. Ta je třeba po vybalení opět narovnat a upravit, stejně jako výšku sedadla.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat nai nfo@gommer.cz nebo 00420 608 863 135

Pohled na balení tříkolek pro seniory
Balení tříkolek pro seniory


Při objednávce elektrické tříkolky od nás získáte jako pozornost 30 minut osobní výuky / konzultace k jízdě na tříkolce.

 • Tříkolky
  Platba převodem: doprava v ceně tříkolky (kurýr České pošty)
 • Doprava je zahrnuta v ceně tříkolky pouze při platbě bankovním převodem. Je to proto, že vám můžeme zaslat tříkolky pouze jako balík bez dobírky. Tříkolku vám přiveze kurýr České pošty. Zasíláme je vcelku. Tříkolku není zapotřeby dále skládat. Je třeba pouze upravit řídítka a výšku sedadla.
  Dobýrka: 3200,- Kč (vlastní doprava) + 30 minut výuky jazdy na tříkolky zdarma
 • Cena za dobírku: rádi bychom vysvětlili výši naší dobírky. Naše tříkolky jsou samy o sobě velké a zasíláme je vcelku. Maximální hmotnost pro zasílání balíků na dobírku je pro nás do zahraničí, tedy i do České republiky, 10 kg. Protože nemáme dopravce pro velké zásilky do zahraničí na dobírku, rozhodli jsme se doručovat zásilky na dobírku naší vlastní dodávkou. Za cestu ze Slovenska si účtujeme 3000kč. Za tento poplatek nabízíme zdarma zaškolení na tříkolku.
 • Električké tříkolky
  Platba převodem (nebo hotově v Kč na místě)
  : Doprava v ceně tříkolky (vlastní doprava) + 30 minut výuky jazdy na tříkolce zdarma
 • Doplňky
  Platba převodem: 250,- Kč (kurýr České pošty)
  Dobýrka: 250,- Kč (kurýr České pošty)

 

Naše bankovní spojení pro platbu převodem:

Fio banka

Číslo účtu: 2302691870/2010