O nás

O NÁS

Jsme rodinná firma zaměřená na výrobu tříkolek pro dospělé.

 

Naším cílem je vytvářet a prodávat kvalitní a spolehlivé výrobky. Neustále se učíme a vylepšujeme naše tříkolky. Všechny modely průběžně testujeme z hlediska nosnosti i spolehlivosti komponent. Ke každé objednané tříkolce přistupujeme individuálně. Pokud máte nápad na tříkolku, obraťte se na nás a my ho zrealizujeme.

Kromě České republiky naše tříkolky pomáhají a slouží také na Slovensku a u našich jižních sousedům Rakousku. Své uplatnění našly i v průmyslu.

 

Tříkolka vám musí sedět

 

Tříkolka vám musí sedět, musí být jako prodloužení vašich rukou a nohou. Proto vás před odesláním / předáním budeme zahrnovat otázky typu: Jezdili jste již někdy na tříkolce? Věk? Výška? Hmotnost? Zdravotní problémy?

 

To vše proto, abyste získali nejvhodnější tříkolku. Využijte tříkolku co nejlépe. Základem tříkolky je rám kola, na který je připevněna zadní část tříkolky s potřebným vybavením. Námi používané komponenty lze zakoupit v každém obchodě s koly.

Vaše spokojenost a bezpečnost jsou pro nás nejdůležitější.

S úctou, PhDr. Csaba Losonszkí a Nikoleta Bozsek

O nás a rodinné foto s tříkolkou pro dospělé

PROČ SI VYBRAT NÁS?

Kvalitní a bezpečné tříkolky

Prodáváme pouze kvalitní a bezpečné tříkolky vhodné pro dospělé, seniory i handicapované.

Výuka a zaškolení k tříkolce

Jako pozornost vám nabízíme výuku a zaškolení ku každé objednané elektrické tříkolce.

Maximální snaha vám pomoci

Uděláme vše pro to, abyste si vybrali pouze vhodnou tříkolku dle vašich potřeb a věděli s ní zacházet.

SPOKOJENÍ KLIENTI

S kúpou bicykla je manžel veľmi spokojný. Bicykel je veľmi kvalitný, stabilný a naviac vzhľadovo pekný. Nakoľko má tri prevodové stupne, bez problémov zvládne aj mierne členitý terén. Tento model spolu s 3- stupňovou prevodovkou doporučujeme každému záujemcovi.
Eva Privitzerová
Sme veľmi spokojný s trojkolesovým bicyklom od Gommer.
Pavol Czvedler