Často kladené otázky o elektrické tříkolce

Zpět na Blog

Často kladené otázky o elektrické tříkolce

Kategorie: Tříkolky pro důchodce

Sepsali jsme si nejčastější dotazy o jízdě na elektrické tříkolce a přinášíme vám odpovědi na jednom místě.

 

Jak bezpečná je elektrická tříkolka?

V první řadě potřebujete elektrickou tříkolku, na které se budete cítit bezpečně. To znamená, že můžete udržovat rovnováhu, nastupovat a vystupovat a přizpůsobovat tříkolku, pokud máte speciální potřeby (aniž byste ztratili stabilitu tříkolky). Dále potřebujete přední a zadní světla pro bezpečnost. A nakonec byste se měli ujistit, že elektrická tříkolka má kotoučové brzdy.

Jak pohodlně se na ni nastupuje a vystupuje?

Hledejte elektrickou tříkolku, na kterou se snadno nastupuje a z které se snadno vystupuje. V ideálním případě by měly být motor a baterie umístěny tak, aby se na ni dalo snadno nasednout a sesednout. Rám by měl být přizpůsoben jezdci; měl by mít nízký nástup, aby se na něj snadno nastupovalo a sestupovalo.

Je baterie důležitá?

Ano, z několika důvodů. Elektrické modely mohou fungovat na různé typy baterií, ale měli byste hledat model s „inteligentní nabíječkou“, abyste se nemuseli obávat jejího přebití. Rovněž byste měli být schopni ujet dlouhou vzdálenost na jedno nabití.

Jaké režimy má elektrická tříkolka?

Plný plyn i asistenci, takže se můžete sami rozhodnout, který režim chcete používat.

Co když mám s tříkolkou problémy po jejím použití?

Vyhledejte společnost, která může poskytnout servis kdekoli. Měli by být schopni poslat k vám někoho, kdo vám pomůže s jednoduchými opravami. Měli byste také hledat společnost, která nabízí komplexní záruku.

Kdo může využívat elektrické tříkolky?

Výhodou elektrických tříkolek je jednoduché ovládání a díky tomu je může využívat opravdu téměř každý. Díky svým vlastnostem je často využívají handicapovaní a senioři s pohybovými zdravotními problémy. Díky elektrickým tříkolkám se stávají opět mobilními. Častými uživateli jsou i další senioři a dospělí, například na cestu k nákupu či do práce.

Jakou rychlost dosahují elektrické tříkolky?

Mnohé elektrické tříkolky lze při vypnutí motoru používat jako klasické šlapací tříkolky. S použitím elektromotoru bývá jejich průměrná rychlost 25 km/ha maximální až 35 km/h nebo i více.

 


Zde naleznete naši nabídku elektrických tříkolek!

Elektrické tříkolky


 

Sdílet příspěvek

Zpět na Blog